Mon04222019

Last update09:44:07 AM GMT

Font Size

Profile

Cpanel

Capture

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Γ. Ζάψας: «Ο υγεινομικός χάρτης της Ηπείρου χρειάζεται επανασχεδίαση»

  • PDF

Zapsas PGNIΣυνάντηση της «Συμμαχίας Ηπειρωτών» με τη Διοίκηση και το προσωπικό του ΠΓΝΙ


Συνάντηση με τη Διοίκηση του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Ιωαννίνων, είχε σήμερα το πρωί κλιμάκιο της παράταξης «Συμμαχία Ηπειρωτών» με επικεφαλής τον υποψήφιο Περιφερειάρχη, Γιώργο Ζάψα.

Σε αυτή ενημερώθηκαν από τον Διοικητή του Νοσοκομείου, Φώτη Βάββα, για τα προβλήματα που υπάρχουν στο μεγαλύτερο νοσηλευτικό Ίδρυμα της Ηπείρου, καθώς και για όλα τα ανοιχτά ζητήματα στο χώρο της υγείας.

Περισσότερα...

Αλ. Καχριμάνης: «Βάλαμε τις βάσεις και συνεχίζουμε»

  • PDF

Εφικτή η νίκη από την πρώτη Κυριακή τόνισε ο Περιφερειάρχης

kaxrimanhs omiliaΜε το σλόγκαν η Ήπειρος θέλει έργα. Ξέρουμε, μπορούμε, δεσμευόμαστε και την σιγουριά ότι η νίκη για την παράταξή του μπορεί να έρθει από την πρώτη κιόλας Κυριακή ο Αλέξανδρος Καχριμάνης πραγματοποίησε την εκδήλωση παρουσίασης των υποψήφιων της Αξιοβιώτης Ανάπτυξης αλλά και του προγράμματος της.

Περισσότερα...

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

  • PDF

psifodeltio tasioulas 2014

ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑNΑΣΤΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος


Εκλογική Περιφέρεια Ανατολής

ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΖΩΤΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΑΛΠΑΚΟΓΛΟΥ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΥΡΜΟΥΣΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Ιωαννιτών

BAKAΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΒΑΜΒΕΤΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΒΑΝΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΒΡΥΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΚΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

ΓΚΕΛΙΑΣ ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΓΚΙΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΔΟΥΒΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΟΔΥΣΣΕΩΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΖΩΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ του ΗΛΙΑ

ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΤΖΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΤΣΙΟΥ ΛΥΔΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΛΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΛΕΥΤΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΜΗΤΣΙΜΑΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΜΙΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΟΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΝΑΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΡΑΤΣΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΣΑΡΡΕΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΙΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΨΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ

ΤΣΙΑΚΤΣΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΙΟΤΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΑΟΥΜ

ΤΣΟΤΣΟΛΙ ΓΡΙΓΚΟΡ του ΦΕΡΝΤΙ

ΤΣΩΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Μπιζανίου

ΝΙΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΧΑΡΙΣΗ

ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Νήσου Ιωαννίνων

ΣΙΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια Παμβώτιδος

ΚΟΣΙΝΑ ΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΚΟΥΤΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΠΑΠΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠAΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Περάματος

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΠΑΚΑΝΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΜΙΧΑHΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα Ανατολής

ΕΥΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΚΕΣΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΝΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα Ιωαννιτών

ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΡΟΥΔΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΖΩΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΩΣΤΑΓΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΜΠΑΘΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΠΕΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΠΛΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΤΡΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα Κατσικά

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΙΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ

 

Δημοτική Κοινότητα Μαρμάρων

ΗΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΟΤΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΜΑΧΤΣΙΡΑ ΓΙΟΛΑΝΔΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΣΙΟΤΣΙΚΑΣ ΝΑΟΥΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

 

Δημοτική Κοινότητα Πεδινής

ΝΤΑΚΑΛΕΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΝΤΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΣΙΚΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα Σταυρακίου

ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Αμπελειάς

ΑΡΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Ασβεστοχωρίου

ΣΙΩΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Βασιλικής

ΚΟΣΙΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Δροσοχωρίου

ΚΑΡΒΟΥΝΗ – ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Ηλιοκάλης

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΛΙΤΣΙΝΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝτου ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Καστρίτσης

ΒΟΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΖΙΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητας Κόντσικας

ΑΝΘΗ-ΣΦΕΤΑΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Κοσμηράς

ΖΩΤΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΝΤΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

ΦΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

 

Τοπική Κοινότητα Κουτσελιού

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΖΟΚΑΡΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Κρύας

ΔΟΥΒΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΛΑΜΠΡΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Λογγάδων

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Μάζιας

ΝΑΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Μανολιάσης

ΝΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ

 

Τοπική Κοινότητα Νεοκαισαρείας

ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Πέραμα

ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Τοπική Κοινότητα Περιβλέπτου

ΠΑΠΑΗΛΙΑ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ- ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Πλατανιάς

ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΖΗΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 28 Απρίλιος 2014 16:15

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης Γιάννενα - Πολίτες για την Ανατροπή

  • PDF

natsislazarosΝΑΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος



Εκλογική Περιφέρεια Ανατολής

1. ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΣΔΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

 Εκλογική Περιφέρεια Ιωαννιτών

1. ΑΛ ΑΝΤΑΣΗ ΕΣΣΑΜ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΜΠΝΤΟΥΛ ΚΑΝΤΕΡ

2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΒΑΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

4. ΒΡΑΖΙΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

5. ΓΙΑΝΝΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

7. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

8. ΖΑΡΙΜΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

9. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ

10. ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ

11. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΚΑΠΕΡΔΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

13. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΕΒΙΟΥ

15. ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

17. ΚΟΛΕΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

18. ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

19. ΚΟΛΧΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20. ΛΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

21. ΜΑΛΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

22. ΜΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

23. ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

24. ΜΠΟΥΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25. ΝΑΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

26. ΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

27. ΝΤΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

28. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

29. ΠΑΛΑΣΧΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

30. ΠΑΝΤΟΥ ΡΗΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

31. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

32. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΗ

33. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

34. ΠΑΡΛΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

35. ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

36. ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

37. ΣΙΒΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ

38. ΣΚΑΜΝΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

39. ΣΚΟΥΛΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

40. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΠΑΥΛΟΥ

41. ΣΤΕΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

42. ΤΖΙΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

43. ΤΖΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

44. ΤΖΟΥΦΗ ΜΕΡΟΠΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

45. ΤΣΟΛΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

46. ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

47. ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

48. ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

49. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

50. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια Μπιζανίου

1. ΜΠΑΚΑΛΟΥΜΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Νήσου Ιωαννίνων

1. ΠΑΓΩΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 Εκλογική Περιφέρεια Παμβώτιδας

1. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

2. ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΩΣΤΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΛΕΚΚΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 Εκλογική Περιφέρεια Περάματος

1. ΜΠΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΜΠΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ

3. ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

II. Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων


Δημοτική Κοινότητα ΑΝΑΤΟΛΗΣ

1. ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΟΥΚΚΟΥ ΑΝΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΓΑΒΡΙΗΛ

3. ΠΡΙΦΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΥΡΚΟΥ

4. ΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

1. ΒΑΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΙΑΝΝΩΡΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΓΚΟΛΕΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΛΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

5. ΜΑΝΘΟΣ ΑΣΤΕΡΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

6. ΜΠΟΤΣΙΚΟΥ ΓΙΟΛΑΝΤΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

7. ΟΚΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

8. ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΘΑΛΗΣ) του ΜΗΝΑ

9. ΧΑΡΙΣΗΣ ΟΜΗΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Δημοτική Κοινότητα ΜΑΡΜΑΡΩΝ

1. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΣΙΩΖΙΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

5. ΣΩΖΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ

1. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα ΝΗΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1. ΓΚΑΝΑΒΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΣΙΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΤΣΑΚΙΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ

 

Δημοτική Κοινότητα ΠΕΔΙΝΗΣ

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΦΩΚΙΩΝΑ

3. ΜΠΙΣΤΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΡΑΝΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

Δημοτική Κοινότητα ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ

1. ΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΤΑΣΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΦΑΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

 

III. Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικών Κοινοτήτων


Τοπική Κοινότητα ΑΜΠΕΛΕΙΑΣ

1. ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΜΠΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3. ΤΖΟΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΑΜΦΙΘΕΑΣ

1. ΜΠΟΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

1. ΓΑΛΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ

1. ΚΑΤΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΟΣΜΗΡΑΣ

1. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΦΡΙΞΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ

3. ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ

1. ΛΕΚΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

3. ΤΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ - ΙΩΑΝΝΗ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΡΥΑΣ

1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΜΠΑΜΠΟΥΛΙΑ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΛΟΓΓΑΔΩΝ

1. ΛΕΤΣΙΟΥ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

Τοπική Κοινότητα ΜΠΑΦΡΑΣ

1. ΔΗΜΗΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΜΠΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3. ΤΣΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ

1. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ

1. ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

2. ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

3. ΛΑΖΑΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

4. ΤΟΥΡΜΟΥΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ

 

Τοπική κοινότητα ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

1. ΓΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΝΤΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

1. ΘΕΜΕΛΗ ΖΩΪΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΣΙΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ

 

IV. Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικών Κοινοτήτων


Τοπική Κοινότητα ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

1. ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ

1. ΠΡΕΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΧΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ

1. ΤΗΛΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Τοπική κοινότητα ΛΙΓΚΙΑΔΩΝ

1. ΦΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΦΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΜΑΝΟΛΙΑΣΗΣ

1. ΝΤΑΦΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 28 Απρίλιος 2014 16:14

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης Αριστερή Παρέμβαση στα Γιάννενα

  • PDF

kalpi

Υποψήφιος Δήμαρχος Χρήστος Πατσούρας


Εκλογική Περιφέρεια Ιωαννίνων

Αργυρός Δημήτριος

Ασπρούδη Αικατερίνη

Βλάχας Παναγιώτης

Βραζιτούλη Ευγενία

Γαλατάς Ζώης

Γεωργίου Ελένη

Γκίκα Λουίζα φοιτήτρια

Γκουγιάνου – Ζιάκα Πελαγία

Γκρέμος Κωνσταντίνος

Δρόσου Παρασκευή (Βούλα)

Ερωτοκρίτου Αργυρή

Εφαπλωματάς Βασίλειος

Ζήκου Κωνσταντίνα

Ηλία Αρτεμία συνταξιούχος

Ηλίας Νικόλαος γραμματέας

Καπόγιαννης Αλέξανδρος

Κουτσοθανάση Αγγελική

Κώττης Αθανάσιος

Μέτσικας Νικόλαος

Μπουγάς Κωνσταντίνος

Παπαθανάσης Λευτέρης

Παπαϊωάννου Χρυσαυγή

Παπαπέτρος Πέτρος

Παπουτσή Μαρία

Πεπόνης Γεώργιος

Πρέκα Ιωάννα

Σούλιου Δήμητρα

Συνδρεβέλη Παρασκευή (Βούλα)

Τζούμας Αθανάσιος

Χουλιάρας Χρήστος

Χριστογιάννης Χριστόφορος

Εκλογική Περιφέρεια Ανατολής

Βλάχα Κωνσταντίνα

Δήμου Χρήστος

Ερωτοκρίτου Παναγιώτα

Μασαλά Φρειδερίκη

 

Εκλογική Περιφέρεια Μπιζανίου

Γιαννάκης

Τζελέτας

 

Εκλογική Περιφέρεια Νήσου Ιωαννίνων

Χρηστογιώργος

 

Εκλογική Περιφέρεια Παμβώτιδας

Καλύβα Σταματία

Λέκκας Παναγιώτης

Παππάς Θεόφιλος

Τάσσης Σωτήριος

 

Εκλογική Περιφέρεια Περάματος

Καλύβας Νικόλαος

Στάθης Ηλίας

 

Δημοτική Κοινότητα Μαρμάρων

Ηλία Βασιλική

Καμπανός Θεμιστοκλής

Παπαϊωάννου Κων/νος

 

Δημοτική Κοινότητα Πεδινής

Καπόγιαννης Δημοσθένης

Κώττης Χρήστος

Ηλίας Φαίδων

 

Δημοτική Κοινότητα Κατσικάς

Πολύμερος Κων/νος

Τάσσης Λάμπρος

Χαρισιάδη Παναγιώτα

 

Τοπική Κοινότητα Αμπελιάς

Τζίμας Δημήτριος

 

Τοπική Κοινότητα Δαφνούλας

Λώλη Δημητρούλα

 

Τοπική Κοινότητα Δροσοχωρίου

Βλάχας Κων/νος

 

Τοπική Κοινότητα Ηλιόκαλης

Κυριακού Βασίλης

 

Τοπική Κοινότητα Καστρίτσης

Κεφαλληνού Αναστασία

 

Τοπική Κοινότητα Κοσμηράς

Τζούμας Αλέξανδρος

 

Τοπική Κοινότητα Κουτσελιού

Γιωτίτσας Γεώργιος

 

Τοπική Κοινότητα Κρανούλας

Μπακόλας Βασίλειος

 

Τοπική Κοινότητα Μουζακαίων

Χουλιάρας Γεώργιος

 

Τοπική Κοινότητα Μπιζανίου

Πολίτης Αναστάσιος

 

Τοπική Κοινότητα Πλατανιά

Κολυβάκη Έλενα

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 28 Απρίλιος 2014 16:12

Το ψηφοδέλτιo της παράταξης Γιάννενα Τώρα

  • PDF

bartzokas2

Άρης Μπάρτζωκας Υποψήφιος Δήμαρχος


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

1) Γαλάρης Απόστολος του Δημητρίου

2) Γεωργούλη Ελευθερία του Κωνσταντίνου

3) Διαμάντης Αλέξανδρος του Ιωάννη

4) Κοτσιάφτης Φώτιος του Χαραλάμπους

5) Κουτσάφτη Αικατερίνη του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1) Αγόρα Ελισάβετ (Έλσα) του Σπύρου

2) Αθανασόπουλος Χρήστος του Δημητρίου

3) Αλεξίου Θεόδωρος του Κωνσταντίνου

4) Βασιλείου Βασιλική του Γεωργίου

5) Βλάχου Σπυριδούλα (Ρούλα) του Θεοδώρου

6) Βούστρος Νικόλαος του Μιχαήλ

7) Γκατζόγιας Ιωάννης του Χρήστου

8) Δημητρούλα Βασιλική του Ιωάννη

9) Ευαγγέλου Ευάγγελος του Κωνσταντίνου

10) Ζαχαρής Γεώργιος του Κωνσταντίνου

11) Ζωνίδη Μαρίνα του Παναγιώτη

12) Καμηνάς Σοφοκλής του Φιλίππου

13) Κατσούδας Μιχαήλ του Ορέστη

14) Κρέτση Βαρβάρα (Βέρα) του Φωτίου

15) Κυριαζής Κωνσταντίνος του Χριστοφόρου

16) Κώτσης Αναστάσιος του Χριστοφόρου

17) Μαρνέλη-Μωρόγιαννη Πηνελόπη (Πέπη) του Παύλου

18) Μέτσο Λευτέρης του Θέμη

19) Μιχαηλίδης Τριαντάφυλλος του Μιχαήλ

20) Μπαλωμένου Αρσινόη-Μαρία του Βασιλείου

21) Μπόλος Επαμεινώνδας του Μιχαήλ

22) Μπουκουβάλα-Κακαριάρη Μαρία του Ανέστη

23) Μπράμπαντερ-Τσουκανέλη Σουζάνα-Μαρία του Αδριανού

24) Νάκας Χρήστος του Σπυρίδωνος

25) Νανάκης Γεώργιος του Μιχαήλ

26) Παναγιωτίδης Νικόλαος του Αθανασίου

27) Πάνου Δημήτριος του Βασιλείου

28) Παπαδημητρίου Θωμάς του Ιωάννη 29) Πλακιά-Πλιάκου Σοφία του Στρατίκη

30) Ράπτης Φώτιος του Χρήστου

31) Ρώσσης Κωνσταντίνος του Χρήστου

32) Σακκάς Κωνσταντίνος του Αντωνίου

33) Σταμάτης Βασίλειος του Λάμπρου

34) Στεφάνου Παρασκευή (Βούλα) του Δημητρίου

35) Σωτηριάδης Αριστείδης του Επαμεινώνδα

36) Ταμβακολόγος Κωνσταντίνος-Παναγιώτης του Ευθυμίου

37) Τζοβάρας Βασίλειος του Χρήστου

38) Φαρσαρώτας Μιχαήλ του Ηλία

39) Χούσος Ηλίας του Ευγενίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ

1) Βράκας Μιχαήλ του Νικολάου

2) Στράτη Χρυσούλα του Λεωνίδα

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΗΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1) Τσίρκα Αντιγόνη του Δημητρίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ

1) Βάσος Μιχαήλ του Σπύρου

2) Ζαφείρης Σπυρίδων του Κωνσταντίνου

3) Κοσμάς Ιωάννης του Δημητρίου

4) Παπαδήμα-Κυριαζή Αικατερίνη του Δημητρίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

1) Κολόκας Θεόδωρος του Ηρακλή

2) Στύλιος Κωνσταντίνος (Κωστής) του Σπυρίδωνος

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

1) Λαόσογλου Θάλεια του Νικολάου

2) Νασίκα Αικατερίνη του Νικολάου

3) Τσολίγκας Χρήστος του Χρήστου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΜΑΡΩΝ

1) Μπούνα Πανωραία του Σπυρίδωνος

2) Νέγρη Αθηνά του Χρήστου

3) Τάτση Ναταλία του Χρήστου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ

1) Βασιλείου Κωνσταντίνος του Αντωνίου

2) Παγώνη Ανθούλα του Ανδρέα

3) Ρώσσης Ιωάννης του Χρήστου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

1) Γιαννακού Αικατερίνη του Βασιλείου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ

1) Βασιλείου Σοφία του Ιωάννη

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ

1) Τζοβάρας Σταύρος του Χρήστου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ

1) Καμπέρης Ευάγγελος του Ανδρέα

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΑΔΩΝ

1) Παπαπέτρος Παναγιώτης του Λεωνίδα

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ

1) Λώλου Λαμπρινή του Αλκιβιάδη

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ

1) Μάγκου Αλεξάνδρα του Ευαγγέλου

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 28 Απρίλιος 2014 16:11

Κατέθεσε το ψηφοδέλτιό της η Ανεξάρτητη Δημοτική Πρωτοπορία

  • PDF

anexarthth protoporia logoΤα ονόματα του συνδυασμού της ¨ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑΣ¨ κατέθεσε στο αρμόδιο Πρωτοδικείο Ιωαννίνων σήμερα ο υποψήφιος Δήμαρχος κ. Νίκος Γκόντας συνοδευόμενος από πολλούς υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους και τους νομικούς συμβούλους της παράταξής του.

Περισσότερα...

Συνεργασία για την ενίσχυσης της «Κιβωτού του Κόσμου»

  • PDF

Περιφέρεια, Δήμος και βουλευτές

kibotos kosmou kaxrimanhsΕυρεία σύσκεψη με πρωτοβουλία του π. Αντωνίου Παπανικολάου, ιδρυτή της "Κιβωτού του Κόσμου" πραγματοποιήθηκε στην Περιφέρεια Ηπείρου, με αντικείμενο την εξεύρεση λύσεων για ζητήματα που αντιμετωπίζει το παράρτημά της στην Πωγωνιανή.

Τελευταία Ενημέρωση στις Τετάρτη, 23 Απρίλιος 2014 14:50

Περισσότερα...

Πολυσχιδές το έργο του ΟΚΠΑΠΑ στα Γιάννινα

  • PDF

Τον απολογισμό του έργου του έκανε ο πρόεδρος του Οργανισμού Φ. Τσουμάνης

koinonika iatreiaΤον απολογισμό έργων και δράσεων του ΟΚΠΑΠΑ, έκανε σήμερα, στη διάρκεια συνέντευξης τύπου ο Πρόεδρος του Οργανισμού Φίλιππας Τσουμάνης.

Περισσότερα...

Ενδιαφέρον της Hellenic Seaplanes για το υδατοδρόμιο Παμβώτιδας

  • PDF

Και σε άλλα έξι σε όλη τη χώρα

ydroplana 24.09.13Δυναμικά μπαίνει η Hellenic Seaplanes στην ανάπτυξη υδατοδρομίων όχι μόνο στα νησιά αλλά και στις λίμνες της Ελλάδος.

Περισσότερα...

Νέα ρύθμιση για τα ληξιπρόθεσμα στον δήμο Ιωαννιτών

  • PDF

«Κούρεμα» ως και 100% στις προσαυξήσεις αλλά και μέχρι 100 δόσεις σε όσους οφείλουν πολλά

dhmarxeioΤην ευνοϊκή ρύθμιση για τη διευθέτηση των ληξιπρόθεσμων οφειλών πολιτών και επιχειρήσεων προς τους δήμους η οποία περιλαμβανόταν μεταξύ άλλων στο πολυνομοσχέδιο του υπουργείου Εσωτερικών, που κατατέθηκε στη Βουλή και ψηφίστηκε στη βουλή «εκμεταλλεύεται» και ο δήμος Ιωαννιτών προκειμένου να... ελαφρύνει τους οφειλέτες του από πολύ σημαντικά οικονομικά βάρη.

Τελευταία Ενημέρωση στις Τετάρτη, 16 Απρίλιος 2014 09:56

Περισσότερα...